» Victoria » Articles

Max Schneider is opening for Summer Tour!

23. května 2012 v 12:00 | Lamia Le Morte
Max Schneider napsal nedávno na svůj twitter, že bude zahajovat Victoriino letní turné. Je to pro jeho fanoušky určitě úžasná zpráva :) Jen pro informaci, Max a Victoria jsou dlouholetí přátelé.

Victoria Amongst Maxim’s Hot 100 of 2012!

23. května 2012 v 10:40 | Lamia Le Morte
Naši američtí kolegové: Jak připomínáme každé čtyři roky, demokracie je je základním kamenem, na kterém je postavena naše obrovská země. Proto tento rok, poprvé v stoleté hot historii, vás necháváme, čtenáře Maxim, vážit, kdo by měl být na definitivním listě světově nejkrásnějších žen. Od filmových hvězd až k vražedným podezřelým v pohádách, tady jsou sexy výsledky. Bůh žehnej Americe!
19. Victoria Justice
Neměli jsme sebemenší tušení, že naši čtenáři jsou takoví fanoušci Nickelodeonu, ale devatenáctiletá hvězda Victorious měla šílené množství hlasů. Zpívá, hraje, a naprosto zná SpongeBoba.
- victoriajusticedaily.com / translated by daily-victoriajustice.blog.cz

Live chat with Victoria Now!

19. května 2012 v 20:23 | Lamia Le Morte
Právě teď můžete sledovat živý chat s Victorií a zeptat se na nějaké otázky!

! CHAT JE ZDE !

Massachusetts added to Victoria’s Summer Tour!

16. května 2012 v 11:11 | Lamia Le Morte
Další dvě místa byla přidána do Victoriina letního turné - Hyannis v Cape Cod Melody Talent, a Cohasset v South Shore Music Circus, obě místa jsou v Massachusetts.

Lístky do Hyannis, MA najdete tady, a VIP balíček tady.
Lístky do Chasset, MA najdete tady a VIP balíček tady.

Victoria Justice: 2012 Met Ball Outfit

8. května 2012 v 11:49 | Lamia Le Morte

Přinášející svůj mladistvý šarm na módní fascinaci, Victoria Justice se objevila na 'Schiaparelli and Prada: Impossible Conversations' 2012 Costume Institute Gala v New York City', konajícího se v pondělí (7. května).
Hvězda Nickelodeonu dorazila k Metropolitnímu muzeu umění v hravých šatech od MCQ Alexandra McQueena. Výroční slavnost shledává herečka Carey Mulligan, která vystupuje jako čestný spolupředseda boku návrhářky Miuccia Prada a americké Vouge jako elegantní večer. Výstava je popisována jako být "inspirován Miguelem Covarrubiasem a jeho 'neuvěřitelnými rozhovory' pro Vanity Fair v roce 1930 a zároveň představovat 'řízené rozhovory mezi těmito ženskými ikonami k návrhu nových hodnot jejich práce'.".

Victoria amongst Complex.com’s 25 Sexiest Musicians Under 25

4. května 2012 v 13:17 | Lamia Le Morte
Hudební kraj pro umělce něžného pohlaví je stále větší konkurencí. S tolika hvězdičkami se stále objevují nové hvězdy, které je čím dál těžší od sebe odlišit. Naštěstí, tyto ženy s tím nemají problém. Podívejte se na 25 nejsvůdnějších ženských hudebníků do 25 let, které podle všeho budou zabíjet konkurenci v příštích letech.
Victoria se umístila na nádherném sedmém místě. Můžete se podívat, co o ní napsali! ;)
7. Victoria Justice
Věk: 19
● Je jednoduché zaklepat na hvězdu Nickelodeonu. Stejně jako Disney, síť ostatních dětí má své zástupce pro "výrobu" popových hvězd. Ale Victoria Justice, hvězda Victorious, je jedna z těch, která přímo nezapadá. Zatímco její první song "Freak The Freak Out" by mohl být odmítnut jako typická popová píseň, její poslední hut "You're The Reason - Piano Version" představil krásu jejího hlasu a talentu.

The Gorilla Game With Tori!

29. dubna 2012 v 15:58 | Lamia Le Morte
Úplně náhodou jsem zjistila, že Nickelodeon vytvořil pro Victorious (konkrétně pro Tori) hru, kde vlastně skáčete s Tori dolů, nahoru, doleva a doprava pro banány a prsteny, a unikáte přitom před opicemi, nebo obřími kamennými koulemi. Zkoušela jsem to hrát a je to celkem sranda. Pokud máte zájem, můžete si hru vyzkoušet. Když už vás nebude bavit její provedení, potěší alespoň skvělá grafika ;)
Hru spustíte kliknutím na obrázek

Pennsylvania & New York Added to Summer Tour

28. dubna 2012 v 12:10 | Lamia Le Morte
Oficiálně bylo potvrzeno, že Victoria navštíví během svého letního turné i Philadelphii, kde vystoupí v Mann Center for Performing Arts and Hamburg, a také v New Yorku v Erie County Fair!

Lístky do Filadelfie je možné zakoupit zde.
Fotky do New Yorku můžete koupit zde a VIP balíček zde.

Charles Shaughnessy To Guest Star on Victorious!

25. dubna 2012 v 16:41 | Lamia Le Morte
Před několika týdny natočilo obsazení Victorious dvojdílnou epizodu s Charlesem Shaughennsym. Epizoda bude mít premiéru 19. května na Nickelodeon, takže myslím, že se máme na co těšit! Těším se na nové písně a celkově prostě na novou epizodu! Také jsem přidala jednu fotku v MQ z natáčení, kterou přidala Victoria, a je na ní vyfocená právě s Charlesem.
» source: twitter.com


Victorious Make it Shine at Universal Orlando Sweepstakes

24. dubna 2012 v 18:12 | Lamia Le Morte
Obsazení Victorious vystoupí devátého června ve studiu Universal Orlando a Nickelodeon dává možnost fanouškům se s obsazením setkat a sledovat jejich živé vystoupení! Fanoušci mohou mimo jiné vyhrát dva lístky do zábavního parku. Pokud plánujete být v tuto dobu poblíž, rozhodně se podívejte na informace ZDE, a pokud ne, i přesto myslím, že stránka stojí za shlédnutí, vypadá to totiž slibně ;)
Nemůžu se dočkat na fotky, videa a rozhovory Victorie a celého obsazení! :)
 
 

Reklama
Reklama

© 2012-2013 | Daily-VictoriaJustice
| your daily czech source for amazing actress, singer and model Victoria Justice |


FANCLUBS