» Victoria » Articles

Victoria to sign autographs in Manchester

12. září 2012 v 15:38 | Lamia Le Morte
Podle nejnovějších informací se Victoria setká jednadvacátého září od pěti hodin odpoledne v HMV 90 Market St, Manchaster a bude možnost zakoupit nové album "Victorious 2.0" i s podpisem. Moc se těším na fotky! :)

Nickelodeon’s latest star rises

14. srpna 2012 v 13:04 | Lamia Le Morte
Zpátky do starých časů - však víte, 1900s - skvělá teenagerovská hvězda byla spíše adoptovaná, než narozená. Na mysli máme Sandru Dee, Lulu, Pink, Scary Spice.
Nyní přichází Victoria Justice, devatenáctiletá dívka z Holywoodu. Její rodiče mohli doufat, že se z ní stane superhrdinka. Blízko. Je hvězdou její vlastní show "Victorious", která je vysílaná na Nickelodeon a odstartovala tak její pěveckou a módní kariéru - díky ní jsou módní krajkové topy, boty a peříčkové náušnice.
Victoria, jejíž televizní postava Tori Vega se úplně odřízla od jiných show, kde Victoria dominovala, jako je "Zoey 101" nebo "iCarly" spolu s muzikálem v roce 2009 "Spectacular!" a objevila se i v některých filmech jako je "Unknown" nebo "The Garden". Právě odstartovala své první sólové turné, které zahrnuje vyprodanou zastávku v Cape Cod Melody Tent třináctého srpna a South Shore Music Circus patnáctého srpna. Jako zahájení si Victoria vybrala Maxe Schneidera, hvězdu "How To Rock" a svého partnera v duetech, jako je třeba slavná směs písní od Bruna Marse nebo Maroon 5.
Victoria slibuje, že její koncerty budou zahrnovat oblíbené písně z "Victorious" jako je "Make It Shine", "Freak The Freak Out", "Best Friends Brother" apod., materiál z přicházejícího sólového alba, které, jak doufá, bude vypuštěno již brzy, předělávky od Coldplay ("Viva la Vida") až po Amy Winehouse. Victoria tvrdí, že její styl hudby je tak nějak od všeho kolem ní: od matky Puerto Ricanské písně, od otce německé, francouzské, irské a anglické.
Victoria se cítí jako žena v pohybu. Její blížící se singl "Faster Than Boys" bude již třetí, který má na nové CD a sama si ho napsala, její nový film "Fun Size" ji posune zase o krok dál. "Victorious" bylo nominované na tři Emmy. Mezitím se tato hvězda, která také chvíli působila jako modelka, odpovídá všem svým fanouškům pracně a snaží si udělat na ně čas. Na svém turné se každému z fanoušků po koncertě v zákulisí věnuje minimálně patnáct minut. Zapojuje se také do charit, které spolupracují s nemajetnými dívkami. Pokud se stane superhrdinkou, řekli bychom, že se to stane brzy.

Big Summer Tour Starts TODAY!

2. srpna 2012 v 11:19 | Lamia Le Morte
Jak by fanoušci měli vědět, Victoria dnes odstartuje velké letní turné, kde bude zpívat oblíbené písně, které si vybrali jak fanoušci, tak i ona sama! Také uslyšíme zbrusu novou píseň, kterou jsme nikdy ještě neslyšeli. Tato píseň údajně byla inspirována na jejím výletě v Guatemale spolu s Girl Up!

New Photoshoot?

18. července 2012 v 21:12 | Lamia Le Morte
Podle všeho Victoria fotí nový photoshoot pro časopis Marie Claire. Jelikož photoshoot fotí, nejspíš se dočkáme i titulní strany, na které Victoria bude. Nemůžu se dočkat, až se photoshoot objeví, doufejme, že se objeví co nejdříve a v co nejlepší kvalitě, protože fotka z focení vypadá úchvatně, moc se těším! ♥

» source: victoriajusticedaily.com

Victoria Wins Ology's "Best Rising Female Star" Competition!

30. června 2012 v 12:41 | Lamia Le Morte
Victoria se stala hrdou vítězkou a odnáší si cenu za "Nejlepší Vycházející Ženskou Hvězdu" a dokázala světu, že má ty nejlepší a nejbláznivější fanoušky! Všem, kdo hlasovali moc děkuji a Victoria se vyjádřila následovně: "Je to naprosto úžasné, vážně si toho cením, mám ty nejlepší fanoušky!"

Victoria Justice On 'Katy Perry Part Of Me' Premiere

29. června 2012 v 10:02 | Lamia Le Morte


Victoria Justice opět nezklamala, a na premiéru nového koncertního filmu Katy Perry s názvem Part of Me ve 3D, konající se 26. června v Hollywoodu v Graumanově čínském divadle, na sobě měla korzetový top od Betsey Johnson spolu s přiléhavými koženě vyhlížejícími legínami od Rag a Bone a luxusní L.A.M.B. boty!

Victoria si tento outfit nesmírně pochvauje. "Cítím se v něm naprosto skvěle, ačkoliv jsem se bála těchto legín, nakonec se ukázaly jako opravdu neskutečně pohodlné! V botech se cítím po dlouhé době zase neskutečně pohodlně," tvrdí. "Navíc jsem pár minut před premiérou zjistila, že před filmem se bude promítat trailer na film, kde hraju: Fun Size! Úplně jsem z toho vyšilovala, je to nesmírná pocta!"

New Victorious Video Game!

25. června 2012 v 12:22 | Lamia Le Morte
Victoria nám na Twitteru podala informaci, že nahrává ve studiu nové písně exklusivně pro novou hru Victorious. Nemáme žádné podrobné nebo aspoň obecnější informace, jak hra bude vypadat atd., každopádně budu pečlivě sledovat novinky, a jakmile se hra objeví, přidám ji sem :)

Cher Lloyd About Victoria

18. června 2012 v 10:53 | Lamia Le Morte
Zpěvačka Cher Lloyd už byla několikrát spatřena s mladou herečkou Victorií Justice a v jednom z rozhovorů o Victorii dokonce i řekla několik málo slov. "I když je Victoria mladá, má neuvěřitelně mnoho zkušeností a její názory jsou k nevíře! Takhle upřímného a rozumného člověka najdete už málokde a moc si jí vážím."

Tady je Cher s plakátem Victorie v jednom z časopisů.

Opravdu se mi líbí, co o Victorii řekla, možná se vyjádří i Vick :)

Victoria to Sing…Coldplay?!

16. června 2012 v 10:19 | Lamia Le Morte
Victoria Justice je připravena na sblížení se svou hudbou. Hvězda Nickelodeonu dnes oznámila, že zahajuje své první sólové turné, konající se letos v létě.

Tak co plánuje na zpěv? A co se děje s jejími plány ohledně nahrávání vlastního alba?

Vystupování v sedmnácti městech, začínaje v Costa Mesa v Kalifornii. Budou uvedeny písně z televizního seriálu Victorious, stejně jako některé Top 40 hity. "Opravdu bych chtěla zpívat 'Viva La Vida' od Coldplay, potenciálně možná něco jako Katy Perry "California Gurls," tvrdí Justice. "Také bych chtěla vzdát hold Donně Summer zpíváním "The Last Dance". Po turné bude mít Victoria plné ruce práce s podporou svého nového filmu Fun Size, komedie s Chelsea Handler a Johnnym Knoxvillem, premiéra šestadvacátého října.

A pak opět návrat k hudbě.

"Chci si udělat čas na psaní a zaměřit se na své sólové album," říká Victoria. "Miluji písničkáře jako Paul Simon, ale mám pocit, že je opravdu důležité vzít tak nějak od všeho. Budu poslouchat každý žánr hudby a budu otevřená."

"I Feel Like Victoria!"

26. května 2012 v 13:17 | Lamia Le Morte
Na internetu už delší dobu koluje jedna fotka se slečnou, která se srovnává s Victorií. Není samozřejmě jediná, ovšem ona o sobě prohlašuje, že se tak i cítí. "Když jdu po ulici, cítím, jako kdyby se za mnou lidé otáčeli, jako to dělají, když vidí Victorii," tvrdí fanynka Nancy Fieldsová. Nejeden fanoušek Victorie reaguje na Nancy bouřlivě! Reakce na Twitteru a Tumblr jsou jednoznačně negativní. Co si o tom myslíte vy?
 
 

Reklama
Reklama

© 2012-2013 | Daily-VictoriaJustice
| your daily czech source for amazing actress, singer and model Victoria Justice |


FANCLUBS