» Victoria » Articles

1 400 000 views of "Gold"!

18. července 2013 v 18:32 | Lamia Le Morte
Tak to je naprosto úžasná zpráva! Dneska jsem se mrkla na "Gold" a už je tam skoro milion a půl shlédnutí, to je úplně úžasné! Jsem si jistá, že do příštího týdne tam budou dva miliony! Victoria si to rozhodně zaslouží, je to úžasná písnička a nejlepší klip, co kdy měla ♥

Baltimore stop of the Summer Break Tour

18. července 2013 v 18:27 | Lamia Le Morte
Victoria na Facebooku publikovala na Facebooku zprávu o chystající se módní přehlídce a pre-party k Baltimore stop of the Summer Break Tour, pořádané Girls' Life, určitě ten magazín znáte :) Victoria se samozřejmě účastní, protože je součástí SBT :) Už se moc těším na fotky, určitě budou úžasné a Victoria bude mít dokonalý outfit, který mě úplně odrovná, jako obvykle ♥ Můžete si koupit VIP lístky na této adrese, pokud by se někomu poštěstilo jet :)

Victoria on VEVO

15. července 2013 v 14:56 | Lamia Le Morte
Ti, kteří shlédli Victoriin nejnovější klip "Gold" přímo na Youtube a ne pouze z blogu už určitě vědí, že Victoria má vlastní VEVO! Je to skvělé, být na VEVO je podle mě úžasný úspěch, takže Victorii moc gratuluju ♥ Na účtě je zatím jen Gold, ale jsem si jistá, že další a další klipy se tam budou objevovat postupem času, až budou nové písně, které půjdou na chystající se debutové album :)

Request ‘Gold’ On Radio Disney!

4. července 2013 v 17:57 | Lamia Le Morte
Skvělé zprávy pro všechny fanoušky Victorie a Gold! Píseň "Gold" byla oficiálně zařazena do žádostí na Radio Disney! Kliknutím ZDE se dostanete na stránky Radia Disney. K prosazení "Gold" je nutné jít na rubriku "Request a Song", kde dáte Filter By All Songs. Victoria má číslo #90 - vše je řazeno abecedně podle prvního jména. Zvládneme to!

Victoria is hosting Soundrop at 3:30pm

2. července 2013 v 11:57 | Lamia Le Morte
Objevila se zpráva, že Victoria bude dneska o půl čtvrté v Soundrop. Sice nemám nejmenší tušení, co to je, ale už je odkaz, kde si budete moci živě poslechnout. Jen nevím, kolik bude u nás, až tam bude půl čtvrté :D Někdy kolem půlnoci? Kdo ví.. určitě to pak bude na poslechnutí někde na internetu, tak to najdu a publikuju :)

http://soundrop.fm/s/victoriajustice

Create a poster for Summer Break Tour!

2. července 2013 v 11:49 | Lamia Le Morte
Victoria publikovala na svůj Facebook soutěž, kterou pořádá Creative Allies. Jedná se o vytvoření plakátu pro Summer Break Tour, za který můžete vyhrát 500 dolarů! Plakát má být na jedno z míst, ve kterém se konal koncert a vytvořit z něj ráj. Plakáty se mohou posílat až do 19. července a vybráni budou tři výherci. Přidávám i video, jsou tam sice jen BTR, Victoria ne, ale přesto se to týká i jí, no ne? :D

First Lady Michelle Obama's Google Hangout

29. června 2013 v 14:49 | Lamia Le Morte
Victoria na svůj Facebook publikovala informaci o zítřejší akci, které se zúčastní. Jedná se o akci podporovanou Googlem a týká se První dámy Ameriky, Michelle Obama. Bude to od půl desáté a Victoria bude zastupovat Girl Up. Doufejme v fotky a záznamy, hrozně moc se těším! :) Jakmile se něco objeví, rozhodně vám dám vědět a publikuji :) Na oficiálních stránkách Bílého domu byly informace, že Michelle bude vysílat z Jižní Afriky, protože je na výletě po Africe a Tanzanii, kde bude podporovat mladé lidi ke vzdělání. A protože Victoria je v organizaci Girl up, která podporuje vzdělání mladých žen v rozvojových zemích, zastupuje tuto organizaci právě ona. Je to skvělé, že se takhle zajímají o vzdělání a situaci v zemích jako Afrika, protože podle mého názoru by se s tím něco dělat mělo, svírá se mi srdce, když si uvědomím, co všechno my máme a bereme jako samozřejmost, oni mohou jen snít.

Vote ‘Gold’ As Your Fave Song of the Summer on J-14!

25. června 2013 v 12:54 | Lamia Le Morte
J-14 vyhlásil hlasování o oblíbenou letní píseň a "Gold" se objevilo na seznamu! Pokud se vám píseň líbí (což doporučuju! :D), můžete hlasovat na jejich webových stránkách. Já rozhodně hlasovat budu. Na seznamu jsou mimo jiné známé písně jako "It's All Good" od Cher Lloyd, "Miss Movin' On" od Fifth Harmony, které vede, nebo třeba "Heart Attack" nazpívané Demi Lovato.

HLASUJTE ZDE

BTR Reveals Why They Prefer Victoria Over 1D

14. června 2013 v 9:36 | Lamia Le Morte
Toto se zřejmě nebude líbit fanouškům One Direction, ale je to o Victorii, takže.. :D Nic proti 1D, samozřejmě, jejich písničky si občas ráda poslechnu :)
Teď, když je již třetí album Big Time Rush "24/Seven" oficiálně venku, skupina se chystá na letní turné s Victorií Justice. Minulý víkend jsme s kluky v Orlandu a probírali jejich vztah k hvězdě Victorious.
"Turné nás ještě ani nenapadlo, ale už jsme ji znali tak od čtrnácti a byli jsme přátelé," říká Carlos Pena. "Je to vlastně dost praštěný, že nám bude hostovat holka." V předchozím turné byli hosty One Direction. Kluci se shodují, že mít namísto kluků holku, přináší rozhodně jinou dynamiku. "Ona je rozhodně lepší, než pět cápků, abychom byli upřímní. Je to víc atraktivní," vysvětluje Carlos. "Je zábavná, takže si myslím, že si užijeme o dost větší legraci, než vloni."

New single "Gold" on June 18th!

7. června 2013 v 10:50 | Lamia Le Morte
Victoria na Facebooku oznámila svůj první nový singl s názvem "Gold", který vyjde 18.června. Už se hrozně moc těším!
 
 

Reklama

© 2012-2013 | Daily-VictoriaJustice
| your daily czech source for amazing actress, singer and model Victoria Justice |


FANCLUBS