» Site » News

TeenWolfOnline.blog.cz

25. července 2013 v 14:10 | Lamia Le Morte
Tááákže.. včera jsem si založila blog o seriálu Teen Wolf a jeho hercích :) Budu ráda, když se tam podíváte, okomentujete a tááák.. :D (žádný okecávky, žejo!)

Question?!

1. července 2013 v 19:55 | Lamia Le Morte
Je to takový hodně zbytečný dotaz, ale přesto se zeptat prostě musím! :D Udělala jsem nový layout, protže tento tady bude už přes čtvrt roku a myslím, že změna by byla dobrá, jenomže prostě mám už přes rok (:DD) krizi a nejde mi to. Udělala jsem jeden, ale na vás je, jestli ho mám nastavit, nebo ne. Bud ráda za vaše názory, podle kterých se zařídím :)

Graphic-Hell znovu otevřeno

16. června 2013 v 20:59 | Lamia Le Morte
Vím, že to sem nepatří, ale před lety jsem měla grafický blog společně s Carry. Carry už je bůhvíkde, ale já zatoužila o grafickém blogu znovu. Proto jsem ho obnovila. Zatím jsem tam sama, ale pokud máte někdo zájem, napište mi sem, tam, nebo na ICQ 393-507-222. Budu ráda, když se podíváte :)

New gallery layout

1. června 2013 v 14:12 | Lamia Le Morte
Po snad věčnosti jsem dneska udělala rychlý nový layout :) Je velmi jednoduchý, žádné brushe, nic, prostě jen tak. Barvy se mi líbí, ale to je tak asi vše :D

A Lamia je řidič!

3. května 2013 v 15:11 | Lamia Le Morte
Takový kec trošku úplně mimo to, o čem by blog měl být, ale co už, že? :D
Článek naprosto o ničem, než mém dopoledni a úspěších/nebo taky ne, že :D

Dneska jsem vstávala v pět hodin, abych za půl hodiny následně nastoupila do auta ke svému instruktorovi a jela vstříc nervům a nepříjemnostem pátečního dne. O čem to sakra ta Lamia mluví, říkáte si? No samozřejmě o mých závěrečných zkouškách v autoškole! Čekání je nejhorší, to vám můžu říct! Čekáte tam na lavici jako na popravu, až vás zavolají na teorii. To si tam odklikáte a hned víte, jestli jste uspěli aspoň v jedné z částí testů. Laminka měla test na půl hodiny hotový za pět minut i s překontrolováním :D a hned na 100%! Jsem prostě jednička, že? No to nejhorší mě ale ještě čekalo. Musela jsem čekat asi dvacet minut, než ostatní z mé skupiny dopsali teorii a bohužel zjistila, že někteří nebyli úspěšní. Je celkem jasné, že hned jeden neúspěch vykolejí a následně nemůže přijít stoprocentní výkon na jízdách. Já jsem přála hlavně ostatním, aby uspěli, tak nějak si nepamatuju, že bych přemýšlela nad sebou, co se mnou bude. Prostě jsem počítala s neúspěchem, protože moje poslední cvičná jízda byla jednoduše katastrofa. Přitom všechny jízdy jsem jezdila podle instruktora skvěle, nicméně ta poslední vydařená nebyla. Proto jsem byla hrozně nervózní, jak dopadne ta s komisařem. V první řadě mě vykolejil neúspěch mých spoluúčastníků, jen jeden z nich jízdy udělal, ale prozměnu zase neudělal teorii. Měla jsem jít první, jenomže inspektor si mě vyžádal jako poslední, takže jsem měla čekání nejdelší a nervy největší. Bylo mi hrozně špatně, když jsem nasedala do auta, poháněná netrpělivým komisařem! Dokonce i můj instruktor si všiml, že jsem nějaká zelená :D Já ho ale odbyla jednoduše "Nemluv na mě teď!" A on co? Nezavřel celou cestu tu hubu :D Abych to moc nezdržovala, zkrátka a dobře jsem nedostala žádnou výtku, že bych udělala něco špatně, což mě vážně potěšilo. Takže jsem dostala vyplněné papíry a v pondělí hurá na úřad a čekat tři týdny (jak to přežiju?!), než mi řidičák zhotoví. Takže tak. Teď ještě 8. června certifikát a složité věci mám tenhle školní rok snad za sebou. Příští rok ale maturita, tak nevím, jestli chtít vůbec konec školního roku :D

Hezký víkend, Lamia

Pozastavení na dobu neurčitou

28. dubna 2013 v 0:40 | Lamia Le Morte
Vážně jsem doufala, že se to nestane. Jenomže teď toho je zkrátka hodně. Zaprvé se udělalo hezky, takže trávím dny ve škole a venku a na blog pak není čas, a zadruhé v pátek dělám závěrečky z autoškoly a také mě čeká certifikát z angličtiny. Musím si udržet známky, trávit čas s kamarády a sestřenka se stěhuje, takže pomáhám, a k tomu mám ještě brigádu každý druhý den. Vážně toho je teď hrozně moc a já na blogování nemám pak čas, ani energii, ani náladu. Takže jen abyste věděli, že jsem neumřela (pokud to nebude totálním vyčerpáním, tak nemám proč umírat :D)

Opět otevřená objednávka layoutů!

20. dubna 2013 v 13:15 | Lamia Le Morte
Světe, div se! V poslední době se dost nudím a mám náladu na grafiku (i když výsledky, jak sami vidíte, nejsou nic moc) a proto jsem se rozhodla otevříit znovu objednávku! Pokud máte zájem (ha ha ha), můžete si napsat o layout kliknutím na odkaz níže! Udělejte Lamince radost :D

Ian & Wanda - "Sun Inside" [The Host]

7. dubna 2013 v 21:26 | Lamia Le Morte
Vím, že je to celkem nepatřičné a nejspíš to ani nebude nikoho zajímat, ale.. po měsících dlouhé pauzy jsem udělala zase video, je to z nového filmu Hostitel, s Ianem a Wandou. Pokud chcete, podívejte se a ohodnoťte :)

» 1 video

Vyhodnocení soutěže o 3x layout na přání

30. března 2013 v 11:38 | Lamia Le Morte
Od pondělí probíhala soutěž o tři layouty na přání. Tři layouty, tři výherci. Pomocí random.org jsem vylosovala vítěze a tady jsou!

Lauren - Daily-Stone.blog.cz

Ronnie - Ariana-Grande.blog.cz

Lia - UnionJFan.blog.cz


Pokud možno mi napište co nejdříve na mail nebo sem do komentářů ICQ a dohodneme se na všem důležitém :)

Fifty Shades Of Grey

29. března 2013 v 21:06 | Lamia Le Morte

Upřímně jsem hrozně dlouho přemýšlela o koupi této mezi mými vrstevníky velmi populární knihy. Tušila jsem, že jde o erotický román, jak autorka sama prohlašuje, to bylo vše, co jsem o knize tušila. Obálka sama už mne velmi zaujala, miluji takovéhle tmavé podklady a jednoduchost, s jakou je obálka vyrobena. Ani jsem nevěděla, jestli si ji vůbec koupit, jestli si nemám radši zajít do obchodu koupit méně náročné čtení, konkrétně Hostitele (chci zjistit, co na tom všichni mají). Nakonec jsem ale už, ani jsem nevěděla jak, nesla v košíku Padesát odstínů šedi od E.L. Jamese. Recenze na internetu byly smíšené, ale já stejně nevěřím názorům ostatních, musím si udělat vlastní názor. Proto jsem hned po příchodu domů zalehla do postele, sluchátka do uší, něco dobrého na zub a začala číst. Začátek vypadal poměrně dobře, klasický stereotyp. Prachobyčejná dívka bez zkušeností pozná dokonalého muže, který, k překvapení naprosto všech, jeví nepochopitelně o dívku zájem. Každopádně jsem pokračovala ve čtení. S další a další otočenou stránkou začínala být kniha čím dál "drsnější" takříkaje. A mě se přestávala čím dál více líbit. Tvrdá sprostá slova, moc keců během sexu typu "ještě, bejby" a "jde ti to dobře, Ano (Anastasie-Ana)" a nepochopitelné zvrhlé hrátky, na které by normální člověk nikdy nepřistoupil. Jak ovšem není překvapením, dívka si je náramně užívá a záhadný pan Grey si má do čeho "píchnout". Mnohem víc než Grey se mi ovšem líbí jeho bratr Elliot, kterému se, k mému nemalému zklamání, autor nevěnuje.
Sečteno a podtrženo, ze slibně vypadající knihy se vyklubalo laciné porno. A pro mě zbytečně vyhozené tvrdě vydělané čtyři stovky. Vážně jsem si radši měla koupit toho Hostitele, tam bych alespoň mohla tajně toužit po Ianovi, který mi ukradl srdce jen z trailerů na film.
 
 

Reklama

© 2012-2013 | Daily-VictoriaJustice
| your daily czech source for amazing actress, singer and model Victoria Justice |


FANCLUBS