» Multimedia » Voting

Victorious Nominated for 2012 Emmy Awards!

19. července 2012 v 19:15 | Lamia Le Morte
Nominace na 2012 Emmys Awards byly již vypuštěny, a je úžasné, že byla nominována i show Victorious! Nominace je v kategoriích "Vynikající dětský program", "Vynikající vlasový styl pro televizní série" a "Vynikající make-up pro televizní série"! Je to naprosto úžasné a blahopřeji celému obsazení a štábu! Už jen samotná nominace je neskutečná čest a oni si to rozhodně zaslouží! Již 64 Emmy Awards budou probíhat živě z L.A. Nokia Divadla v Los Angeles v neděli, 23. září a vysílané na ABC.

"Alma Awards 2012"

10. července 2012 v 14:24 | Lamia Le Morte
Další nominací je nominace v "NCLR Alma Awards", kde je Victoria nominována v kategorii "Fave TV Actress", tedy Oblíbená televizní herečka. Hlasování probíhá do 21. září 2012 a opět se musíte registrovat :)

!!! HLASUJTE ZDE !!!

"Do Something Awards" Voting!

10. července 2012 v 14:19 | Lamia Le Morte
Victoria byla nominována v "Do Something Awards" v kategorii Female Star spolu s Leou Michele, Amy Poehler, Zooey Deschanel a Betty White. Pro hlasování se sice musíte registrovat, ale zabere to jen vteřinku ;)
HLASOVÁNÍ PROBÍHÁ DO 21. SRPNA 2012!

!!! HLASUJTE ZDE !!!

Make Victoria a Nominee for the 2012 'Do Something Awards"

19. června 2012 v 10:45 | Lamia Le Morte
Victoria má našlápnuto k nominaci na "Do Something Awards" pro rok 2012 poté, co se zapojila do "Donate My Dress" kampaně a také aktivně podporuje ženy a snaží se posilnit jejich postavení ve skupině GIRL UP. Ukažme svou podporu pro Victorii a hlasujte ZDE! Victoria je na druhém okně v kategorii TV Actress.

Victoria Nominated for Ology's "Best Rising Female Star"

19. června 2012 v 10:38 | Lamia Le Morte
Victoria byla nominována na Ology.com v kategorii "Best Rising Female Star", a tato soutěž - nazvána 'bitvou fanoušků' - je na VÁS, kdo vyhraje! Victorian's, musíme dokázat, že je Victoria nejlepší! Hlasovat se dá ve třech krocích:

1. Musíte se zaregistrovat (trvá to minutku, můžete přes twitter nebo facebook)
2. Najedete si ZDE (tady budete hlasovat)
3. Kliknete na Victorii Justice pod "Here are the nominees", a otevře se vám odkaz. Nahoře je v zeleném rámečku "Follow". Tím získá Victoria 50 hlasů a vše je hotovo! ;)

!!! PODPOŘTE VICTORII ZDE !!!


Vote Victoria for Poptastic Awards!

6. dubna 2012 v 17:32 | Lamia Le Morte
Victoria byla nominovaná na jedenácté online hlasování poptastických ocenění. Je nominována v hodně kategoriích, takže hlasujte!

01. Best Female Singer
02. TV Actress
03. TV Show
04. Female Beauty
05. Female Style Idol

! Hlasovat můžete do 30. dubna ZDE !

3 Days Left To Vote on KCA's!

29. března 2012 v 17:17 | Lamia Le Morte
Doufám, že pilně hlasujete pro Victorii a Victorious, aby vyhráli, protože už zbývají pouhé tři dny! I ty ale mohou dostat Victorii, či Victorious k vítězství ve svých kategoriích! Moc bych jim to přála, protože si to opravdu zaslouží! Ale uvidíme, co říkáte :)

!!! HLASUJTE ZDE !!!

Vote For Victoria And Victorious At The KCA’s!

26. února 2012 v 16:18 | Lamia Le Morte
Hlasování pro Kids Choice Awards 2012 bylo otevřeno!! Prosím, hlasujte pro Victorii Justice a její show Victorious každý den! Musíme Vick za všechnu tu dřinu podpořit! Hlasovat můžete každý den, jak už jsem řekla a nezapomeňte, že hlasování není omezeno! Přeju si, aby vyhrála v kategorii Favorite TV Actress a Victorious v Favorite TV Show, protože si to rozhodně zaslouží! Odkaz bude neustále k dispozici v menu, takže nemusíte složitě hledat! :)

!! HLASUJTE PRO VICTORII A VICTORIOUS !!

 
 

Reklama
© 2012-2013 | Daily-VictoriaJustice
| your daily czech source for amazing actress, singer and model Victoria Justice |


FANCLUBS