» Multimedia » Interviews

Victoria Talks Debut LP & New Music Video

21. července 2013 v 11:42 | Lamia Le Morte
Victoria Justice povýšila na status idola po rolích v Zoey 101 a Victorious, válení s písněmi do soundtracku Victorious. Minulý měsíc vypustila do světa solo singl 'Gold'. "Napsala jsem několik písní o klucích, vztazích a lásce," říká. "Rozhodně jsem zapojila několik zážitků z mého života, jakékoliv emoce, které jsem cítila, jsem zapojila. Pořád na tom pracuju, ale napsala jsem hodně písní, z kterých jsem nadšená a hrdá."

» source: victoriajusticedaily.com


» 1 video

Victoria Says ‘Victorious’ Was ‘Great Practice’ For Debut Album

21. července 2013 v 11:29 | Lamia Le Morte
 • Toto léto si právoplatné místo vydobyde popová princezna várkou nových písní a turné vedle hvězd jako Miley Cyrus, Selena Gomez a Demi Lovato. Dvě z nejlepších uchazeček jsou čerstvé maturantky ze školy "Victorious". Po ukončení sitcomu na začátku tohoto roku, Victoria Justice i Ariana Grande začaly pracovat na vlastním albu. Victoria vysvětlila MTV News, co se se seriálem stalo, že ukončil tak velkou hudební kreativitu.
 • "Všichni se snažíme být muzikální lidi, ti šťastnější z nás to mají v krvi, takže myslím, že je to i logické z našeho pohledu, že teď už se můžeme svobodně rozvíjet," říká. "Victorious pro mě byla skvělá zkušenost. Nikdy jsem nezpívala profesionálně až ve "Victorious". Byla to skvělá příprava, být ve studiu, vystupovat v show a byla to prostě velká legrace. Jenže každý jsme potřebovali jít vlastní cestou a nechtěli jsme, aby Victorious zevšednilo, takže se tvůrci rozhodli pro konec."
 • "Vlastně jsem napsala tři písně, které skončily v show, což bylo vážně skvělé," vysvěltila. "Takže to bylo vzrušující. Myslím, že mě to navedlo na tu správnou cestu být schopná dělat obojí [hraní a zpívání]. Jsem velmi zanícená do obojího."
 • Victoria právě vydala video k písni "Gold", takovou ukázku z jejího alba, vycházet by mělo ke konci tohoto roku. Řekla, že už jsou její teen-queen dny za ní a je připravená dělat více vyspělé výroky a že jí byla poskytnuta velká volnost ohledně tohohle. "Kontroluju se, snažím se skládat ve zdravých dávkách, takže zatím se vážně kontroluju. Zatím," směje se.
 • "Myslím, že moje album bude rozhodně popové. Tak trochu si hraju s různými stránkami popu. 'Gold' je více takový mainstream pop a napsala jsem jiný song, z kterého jsem úplně nadšená, je to jeden z mých oblíbených, které jsem kdy napsala ... Byla to legrace, psát většinu své hudby."
 • Píseň, jejíž jméno zatím nechtěla publikovat, je více "zpěvák/skladatelský pop". "Je to píseň, kterou jsem napsala pro kluka, je to tak trochu ve stylu Bruna Marse," vysvětlila. "Je to trochu 'Just the Way You Are,' ale zpívá to dívka chlapci. Moc se těším, až tu píseň všichni uslyší."

Victoria Justice Gives ‘Gold’ Star To ‘Three-Time Video Ho’ Colton Haynes

17. července 2013 v 13:48 | Lamia Le Morte
 • Přední hvězda "Victorious" řekla MTV News, že je velmi poctěna mít Haynese ve svém singlu "Gold". Victoria Justice věděla, že když slyšela svůj nejnovější single, má na svém kontě nějaké pop-music zlato. Píseň, příhodně nazvaná "Gold", perfektně vystihuje povzbuzující zprávu, kterou zpěvačka/herečka doufá, že vyšle ve svém debutovém albu, vycházející ke konci tohoto roku. "V okamžiku, kdy jsem to slyšela, jsem si pomyslela, že to je zábavný chytlavý song," řekla o písni MTV News, ve které domlouvá svému klukovi, aby se vzmužil, protože je zlatá a měl by udělat další krok.
 • Pokračovala, "Jsem pro dívčí sílu, takže to je pro mě důležité. Mysela jsem si, že by to bylo skvělé, vypustit v létě. Je to hodně zábavné, zpívat to naživo... Pro mě to není text jen tak zbůhdarma, aby prostě zaujal, ale chci dívkám ukázat, aby prosazovaly svou sílu."
 • Jak se Victoria připravuje na svou po "Victorious" hudební kariéru, cítí, že tahle píseň není jen písní jejího alba, ale má to dost grády, aby fanoušci poslouchali. "Myslím, že to je píseň pro každý věk. A je to takové povzbuzující, víc pro ty dospělejší, ale nic, co by nemohli mladší poslouchat," říká. Také se nám ukazuje jako více sexy, flirtující Victoria, než známe.
 • Ve videu můžeme vidět hvězdu "Teen Wolf" a "Arrow", Coltona Haynese, jako předmět jejího zájmu. Victoria nicméně má více barevný způsob, jak popsat jeho roli ve videu. "Zbožňuju Coltona. Je tak zlatý. Potkala jsem ho ve svých patnácti letech, oba jsme se ucházeli o roli v originálním filmu Nickelodeonu a oba jsme tak nějak udržovali ty roky kontakt. Myslím, že je naprosto zřejmě dobře vypadající, vtipně dobře vypadající, ale také jemný a hodný člověk, rozhodně si užívám čas strávený s ním," říká. "Vtipkovali jsme o faktu, že už byl ve dvou dalších hudebních klipech [My Chemical Romance's "I Don't Love You" a Leona Lewis' "Trouble"], takže je už klipový král. Byla jsem velmi poctěna, že byl zrovna v mém klipu. Myslím, že zaválel!"
 • Další zaválení v klipu je Victoriina skříň, která zahrnuje flirtovné šaty a dokonce jeden obleček á la "gangsta". "Skříň je pro mě rozhodně důležitá. Jsem úplný blázen do módy a oblečení, takže to byla jedna z nejzábavnějších částí videa. Prostě jsem chtěla být dívčí a zábavná. Jeden z mých oblíbených je rapování, je to takový sexy look," tvrdí. "Chtěla jsem ukázat něco nového, něco, jak mě ještě fanoušci neviděli. Takovou víc ješitnou stránku mě samé."

Victoria Clears Up ‘Ravenswood’ Rumors

17. července 2013 v 12:10 | Lamia Le Morte
 • Pokud jsou internetové drby důvěryhodné, Victoria Justice se chystá na podzim do "Ravenswoodu", kdy debutuje spin-off seriálu "Pretty Little Liars". Tento projekt se dokonce objevil na IMBd. Nicméně, vzzhledem k herečce/zpěvačce, její zavazadla nejsou zbalená a nemá žádné plány letět do vysoce oblíbené ABC Family destinace. "Ne, opravdu se nechystá," řekla MTV News. "Nevím. Byla jsem o to požádána, ale skončilo to tak, že to nevyšlo, bůhví proč. Myslím, že to je velký projekt a přeji jim hodně štěstí, ale nejsem do toho zatažená."
 • Namísto toho se Victoria soustředí na své debutové album, které má vyjít ke konci tohoto roku. Právě vyšel singl "Gold" a s klipem jí pomohl její kamarád, hezounek Colton Haynes, hrající jejího přítele.
 • Ale jen proto, že má v hlavě hudbu, neznamená, že se chystá opustit hereckou dráhu. "Miluju hraní. Miluju. Chtěla bych hrát ve více filmech. Také jsem otevřená nové TV show," říká. "Je to prostě něco, s čím chci být spřízněná. Nejsem si jistá, kdy se objeví ten pravý projekt. Když přijde, bude to úžasné."

Help Victoria Prank Big Time Rush!

30. června 2013 v 11:02 | Lamia Le Morte
Victoria se svěřila Fanlala s tím, co dělá spolu s BTR v autobuse na cestách na koncerty :)

» source: victoriajusticedaily.com


» 1 video

Victoria Justice looks to the next phase of her multifaceted career

29. června 2013 v 14:31 | Lamia Le Morte
 • Odchod Victorie z Nickelodeonu a sérií Victorious, odstartoval práci na sólovém albu a turné společně s Big Time Rush. Škola už skončila, ale práce pro mladou herečku a zpěvačku teprve začala; turné je v plném proudu. "Je to rozhodně opravdu vzrušující a důležitá doba mého života. Snažím se nebrat nic jako samozřejmost. Víte, rozhodně budu hodně fotit a tweetovat," říká Victoria v rozhovoru z domova v LA. "Jsem super-vděčná pro pozici, ve které nyní jsem, a také jsem vděčná, že mám možnost žít tak, jak žiju, být s těmi, co miluji. Cítím se abnormálně šťastná." V neděli Victoria zavítá spolu s BTR do Oklahomy.
 • Pro mnoho jejích fanoušků Victoria rostla přímo před jejich očima. Hollywoodská hvězda začala svou hereckou kariéru před deseti leti a bez podpory Zoey 101 by zřejmě slavná jako nyní, nikdy nebyla. "Tohle turné je pro mě jako poslední sbohem Victorious a chci prostě poděkovat všem fanouškům, kteří tu pro mě jsou a podporovali mě v show. Ale ve stejném čase, je to něco jako představování mojí nové hudby. Doufám, že se na tuto cestu vydají se mnou," tvrdí. "Je mi dvacet a mám v sobě něco jako kontrolku, která když zasvítí, popadne mě múza. Je to záchytný bod pro zlom v mé kariéře a signál pro měnnou fázi."
 • Stanice Nickelodeon vyvolala pobouření, když se fanoušci dozvěděli o zrušení oblíbené show. V březnu Victorious vyhráli Oblíbenou TV Show na Kids' Choice Awards, i přes zrušení série. "Plakala jsem," přiznává. "Pláču pořád, když se mi vybaví vzpomínky. Vždycky to tak nejspíš bude, jsem citlivka," směje se. "Fanoušci jsou neuvěřitelní a drželi show pořád v chodu, nutili nás se zlepšovat a vydávat ze sebe to nejlepší. Naneštěstí jsme nebyli schopni jim dát velké finále, protože jsme nikdo netušil, že bude konec, ale je to na druhou stranu tak nějak hezké, že jsme skončili na vrcholu a nechali nějaký neuzavřený konec." Victoria však neutichá a nenechává na nové písně čekat. Stále však zpívá soundtrack z Victorious - singly z Victorious byly prodány více na jak 3 milionech desek a "Freak The Freak Out" byl dokonce pozlacen. Nyní pracuje na albu, které by mělo vyjít ke konci tohoto roku, či začátkem toho dalšího.

Victoria Justice - Summer Fashion Must-Haves!

27. června 2013 v 10:48 | Lamia Le Morte
Victoria se zastavila v Young Hollywood studio s cílem promluvit o nové písni "Gold". Victoria mimo jiné zmínila něco o módě a oblíbené letní trendy. Její nehty to rozhodně dokazují! :)

» source: victoriajusticedaily.com


» 1 video

Victoria Justice Talks Big Time Rush & Summer Tour

23. června 2013 v 17:50 | Lamia Le Morte
Victoria mluví o singlu "Gold" a o turné s Big Time Rush.

» source: victoriajusticedaily.com


» 1 video

Victoria Justice Kicks Off Big Time Rush For "Gold"

22. června 2013 v 12:31 | Lamia Le Morte
Victoria Justice, hvězda Nickelodeonu, mluví o svém singlu "Gold" a jak se připravuje na turné s Big Time Rush, také o tom, jak k turné vlastně přišla.

» source: victoriajusticedaily.com


» 1 video

Victoria At "Tango Wango"

12. května 2013 v 20:13 | Lamia Le Morte
» source: victoriajusticedaily.com


» 1 video
 
 

Reklama

© 2012-2013 | Daily-VictoriaJustice
| your daily czech source for amazing actress, singer and model Victoria Justice |


FANCLUBS