Victoria Talks Makeup, Winter Style and Love

25. února 2013 v 17:42 | Lamia Le Morte |  » Multimedia » Interviews
Už jsme měli vážnou slabost pro styl Victorie Justice, ale když jsme ji spatřili na Alice + Olivia's Fall 2013 presentation, naše srdce se ještě více pro její styl oblékání rozrostlo. Rozkošná dvacetiletá herečka se objevila v květinových šatech, robustních naušnicích stylu osmdesátá léta a s jasně červenou rtěnkou. Byla úžasně přátelská a ochotně odpovídala na naše otázky - jako například jak to dělá, že se obléká tak krásně i v zimě? Jaké produkty (konkrétně!) používá pro hebkou pleť? A samozřejmě, jaké perly moudrosti má ohledně lásky?
StyleBistro: Je hrozná zima! Jaký je tvůj outfit na ven v tomto nečase?
Victoria Justice: Mám tenhle úžasný kabát ze "Zara", ten je tak nějak vojensky inspirovaný. A pak mám jen úžasnou šálu, miluji odvážné barvy, protože cítím, že s barvami je moje kůže o dost zdravější. A pak prostě natáhnu čepičku.

StyleBistro: Tvoje pleť je dokonalá, jaké produkty používáš, abys docílila právě tohohle efektu?
Victoria Justice: Pro každodenní použití používám věci od Dermalogica, jmenuje se to Treatment Foundation, ale je to velmi prosté a já to nanesu jen pomocí prstů. Pleť má pak hezkou zář. Také používám Posietint od Benefit, což je vlastně takový balzám na rty a okolí. Je to hodně silné, takže se snažte toho moc nenanést.

StyleBistro: Valentýn máme sice za sebou, my si ale neodpustíme otázku, jaká by byla tvoje milostná rada našim čtenářům?
Victoria Justice: Řekla bych, nikdy se svým štěstím nebuďte závislí na někom jiném, aby vás potěšil, protože nakonec, štěstí vychází zevnitř a ne z materiálních cetek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
© 2012-2013 | Daily-VictoriaJustice
| your daily czech source for amazing actress, singer and model Victoria Justice |


FANCLUBS