Srpen 2012

Pozastavení - od 18.08. - 02.09. 2012

17. srpna 2012 v 16:56 | Lamia Le Morte |  » Site » News
Po zbytek srpna tu nic nenajdete a důvod je prostý. Chystám se na poslední dovolenou do Francie a nechce se mi nic přednastavovat :) Navíc mi stále nefunguje iimmgg a bez fotek mě to nebaví ;) takže takhle :) Affs mě prosím vynechte z kontrol a tak dále! ;)

Victoria Spills about Victorious‘ Cancelation!

16. srpna 2012 v 13:47 | Lamia Le Morte |  » Multimedia » Interviews
Jakmile se svět dozvěděl o zrušení Victorious, spustily se petice a různé protesty, všichni byli šokováni - a nejen fanoušci. Když časopis Bop & Tiger Beat mluvili s Victorií, byla opravdu v šoku.

"Rozhodně jsem byla v šoku, když jsem to zjistila," řekla. "Slyšela jsem to od Danielly a Monique, když mi to napsaly, ale nejdřív jsem tomu nevěřila. Nemyslela jsem si, že je to pravda. Ale pak jsem volala mamce a ona na mě něco jako 'je to pravda. Zrušili show.' Takže jsem rozhodně byla překvapená a šokovaná. Ne v dobrém smyslu."

I když tahle novinka přišla z ničehonic i pro obsazení, Victoria pořád hledí pozitivně dopředu do budoucnosti.

"Stárneme a myslím, že tak nějak se chceme pohnout dál," dodává. "Je mi devatencáct a vážně jsem hrozně vděčná za tuhle obrovskou zkušenost. Otevřelo mi to mnoho dveří a strávila jsem spoustu nádherného času, udělala si skvělé přátele a mám několik nádherných vzpomínek. Je to část mého života, na kterou vždycky budu vzpomínat a vždycky budu vděčná za tuhle příležitost," uzavírá Victoria.

Behind the Scenes with Victoria Justice – AT&T It Can Wait

15. srpna 2012 v 18:32 | Lamia Le Morte |  » Multimedia » Videos
Mám tu pro vás video z natáčení této kampaně! Victoria je naprosto úžasná ♥

» source: victoriajusticedaily.com


» 1 video

Victoria Justice takes the pledge with fans

15. srpna 2012 v 18:28 | Lamia Le Morte |  » Multimedia » Videos
Jak byste už měli vědět, Victoria natočila PSA o textování při řízení pro ATT. Video mělo dnes premiéru. Jakmile bude fungovat zase milostivě iimmgg, udělám screencaps a dodám nějaké nové fotky :)

» source: victoriajusticedaily.com


» 1 video

» Ordered Layouts » Nian-Sobrev

15. srpna 2012 v 16:31 | Lamia Le Morte |  » Graphic » Ordered Layouts
Moje kámoška mě požádala o layout (což jako fakt nechápu) a já ve své děsné krizi jsem se do toho pustila a nějak z toho vzniklo tohle :D Snad se líbí ;)

by Lamia Le Morte | [ náhled ]

» Statistics » 06.08. 2012 - 12.08. 2012

14. srpna 2012 v 19:21 | Lamia Le Morte |  » Statistics
Navstevnost za minuly tyden (6.8. 2012 - 12.8. 2012) je:

Pondeli: 376
Utery: 366
Streda: 358
Ctvrtek: 339
Patek: 339
Sobota: 328
Nedele: 375

Celkem: 2481

Victoria Takes Fanlala on a Tour of Victorious!

14. srpna 2012 v 19:09 | Lamia Le Morte |  » Multimedia » Videos » Victorious
Victoria dala Fanlala exklusivní sneak peek z natáčení Victorious!

» source: victoriajusticedaily.com


» 1 video

Nickelodeon’s latest star rises

14. srpna 2012 v 13:04 | Lamia Le Morte |  » Victoria » Articles
Zpátky do starých časů - však víte, 1900s - skvělá teenagerovská hvězda byla spíše adoptovaná, než narozená. Na mysli máme Sandru Dee, Lulu, Pink, Scary Spice.
Nyní přichází Victoria Justice, devatenáctiletá dívka z Holywoodu. Její rodiče mohli doufat, že se z ní stane superhrdinka. Blízko. Je hvězdou její vlastní show "Victorious", která je vysílaná na Nickelodeon a odstartovala tak její pěveckou a módní kariéru - díky ní jsou módní krajkové topy, boty a peříčkové náušnice.
Victoria, jejíž televizní postava Tori Vega se úplně odřízla od jiných show, kde Victoria dominovala, jako je "Zoey 101" nebo "iCarly" spolu s muzikálem v roce 2009 "Spectacular!" a objevila se i v některých filmech jako je "Unknown" nebo "The Garden". Právě odstartovala své první sólové turné, které zahrnuje vyprodanou zastávku v Cape Cod Melody Tent třináctého srpna a South Shore Music Circus patnáctého srpna. Jako zahájení si Victoria vybrala Maxe Schneidera, hvězdu "How To Rock" a svého partnera v duetech, jako je třeba slavná směs písní od Bruna Marse nebo Maroon 5.
Victoria slibuje, že její koncerty budou zahrnovat oblíbené písně z "Victorious" jako je "Make It Shine", "Freak The Freak Out", "Best Friends Brother" apod., materiál z přicházejícího sólového alba, které, jak doufá, bude vypuštěno již brzy, předělávky od Coldplay ("Viva la Vida") až po Amy Winehouse. Victoria tvrdí, že její styl hudby je tak nějak od všeho kolem ní: od matky Puerto Ricanské písně, od otce německé, francouzské, irské a anglické.
Victoria se cítí jako žena v pohybu. Její blížící se singl "Faster Than Boys" bude již třetí, který má na nové CD a sama si ho napsala, její nový film "Fun Size" ji posune zase o krok dál. "Victorious" bylo nominované na tři Emmy. Mezitím se tato hvězda, která také chvíli působila jako modelka, odpovídá všem svým fanouškům pracně a snaží si udělat na ně čas. Na svém turné se každému z fanoušků po koncertě v zákulisí věnuje minimálně patnáct minut. Zapojuje se také do charit, které spolupracují s nemajetnými dívkami. Pokud se stane superhrdinkou, řekli bychom, že se to stane brzy.

New Gallery Layout

14. srpna 2012 v 10:39 | Lamia Le Morte |  » Site » News
Layout na galerii už byl poměrně dlouho a byla potřeba změnit kabátek :) no změna k lepšímu to moc není, zabral mi asi tak dvacet minut, ale prostě se mi tamten hnusil :D Snad se vám alespoň trošičku líbí! ;)
Na layout v plné velikosti se můžete podívat kliknutím na obrázek :)

Make It In America Tour: August 11th – Erie County State Fair Hamburg, NY

13. srpna 2012 v 12:49 | Lamia Le Morte |  Gallery Updates
Přidala jsem zhruba dvaadvacet fotek z koncertu v sobotu v New Yorku. Fotky jsou převážně s fanoušky, než z toho koncertu, nechce se mi to hledat, ale pak se polepším, nebojte! ;)

» source: victoriajusticedaily.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

© 2012-2013 | Daily-VictoriaJustice
| your daily czech source for amazing actress, singer and model Victoria Justice |


FANCLUBS