Victoria Justice looks to create her own sound

30. června 2012 v 17:40 | Lamia Le Morte |  » Multimedia » Interviews
New York - Victoria Justice nedávno produkovala soundtrack k její show "Victorious", ale také pracuje na svém sólovém albu! "Chci psát hudbu, která zaujme všechny," říká Victoria v nedávném interview. "Stejně jako producenty, jsem nenašla podněty pro psaní .. Chci pracovat s producenty, kteří jsou unikátní a mají rozdílnou hudbu.".
Devatenáctiletá Victoria říká, že si není jistá, kdy její album vyjde, ale je hrdá na to, že se album "Victorious 2.0" umístilo na nádherném osmnáctém místě na amerických žebříčcích. Victoria pomáhala s psaním některých písní, ve kterých jsou zahrnuti i její spoluherci, a také se podílela na melodii. "Není to jen hudba pro děti. Spousta textů jsou vlastně celkem chytré a sofistikované," tvrdí.
Producent říká, že její hudební schopnosti sahají od Britney Spears až po Carole King. "Victoria měla od začátku celého natáčení pouze šest dní volno, a její kalendář se zaplní ještě více, až začne turné. Je to neuvěřitelné, ale Victoria všechno zvládá s úsměvem." Victoria tvrdí, že na turné nebude nouze o všechny žánry. "Chci, aby hudba zněla rozdílně od té, kterou můžete slyšet ve Victorious," říká. "Chci odstup mezi Victorious písněmi a mezi písněmi Victorie Justice."
Victoria bude ve filmu spolu s Chelsea Handler a Johnnym Knowvillem ve filmu "Fun Size," od režisérů "Gossip Girl" a "The O.C." - Joshem Schwartzem.
Ve filmu její postava doufá v přijetí na New Yorkskou univerzitu, ale ve skutečném životě tvrdí, že nemá v plánu jít na vysokou. "Abych byla upřímná, nemám vůbec čas," říká. "Nemám vůbec čas myslet na univerzitu. Myslím spíš, že bych si mohla dát nějaké vysokoškolské kurzy, v předmětech, které mě zajímají, jako je angličtina a psychologie."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tay-swift-team | Web | 30. června 2012 v 20:48 | Reagovat

uzasne, jsem na jeji album zvedava, btw, skvela fotka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
© 2012-2013 | Daily-VictoriaJustice
| your daily czech source for amazing actress, singer and model Victoria Justice |


FANCLUBS