Kidsday talks to Victoria

11. února 2012 v 10:30 | Lamia Le Morte |  » Multimedia » Interviews
Reportéři z Kidsday se setkali s Victorií předtím, než měla autogramiádu v obchoďáku Sunrise Westfield v Massapequa. Určitě si interview přečtěte ;)

In.: "Jak se vaše postava ve 'Victorious' podobá vám?"
Victoria Justice: Tori je mi hodně podobná, protože máme obě opravdu rády umění. Šla jsem na střední divadelního umění, když jsem se poprvé přestěhovala do L.A. Tak jsem se naučila zpívat, tančit a herectví a chodila jsem do školy se všemi těmito diletantskými dětmi a učiteli v reálném životě. Takže je to šílené, že jsem typ, který nyní na tom dělá i seriálu. Navíc jsme obě z poloviny latinky a puerto ricanky. Tori má starši sestru, ale já mám mladší Madison, které je 15.
In.: "Byla pro vás show 'Victorious' originální a původní?"
VJ: Jo, jsem si tím docela jistá. Byla jsem v show s názvem "Zoey 101" s Jamie Lynn Spears, hrála jsem její spolubydlící Lolu. Byla jsem trochu jako dramatická, diletantská, kreativní, což bylo opravdu zábavné. Pak, když jsem byla ráda, že mi je patnáct, přišlo "Victorious" a tak nějak to do sebe zapadlo. Dan Schneider [tvůrce show] chtěl dělat show se mnou, a jen se tak stalo. Neuvědomoval si, že bych mohla zpívat, to až později, takže proto byla premiéra o dost odložená. Hudbu do show začlenil z části proto, že věděl, že miluju hudbu.
In.: "Píšete vlastní písně, a kterou máte nejraději?"
VJ: Napsala jsem jednu písničku k "Victorious" a dostala se do soundtracku. Nazvala jsem ji "Best Friend's Brother". A která je moje oblíbená? Na soundtracku to je samozřejmě "Best Friend's Brother". Je to velká zábava to zpívat, protože myslím, že můžete získat i zapojení od davu, protože se refrén často opakuje a je velmi jednoduchý.
In.: "Máte stejný vztah se svými přáteli jako v show?"
VJ: No, lidi, se kterými vyrazím ven ve své životě je hlavně moje máma. Trávíme spolu spoustu času. A taky s mým učitelem zpěvu Vincentem. Jsem si s nimi opravdu blízká a mám hodně starších přátel, protože mám pocit, že se od nich můžu mnohé naučit. Ale myslím, že určitě mohou narazit na podobné situace, které se dějí v televizi. Všichni mí přátele na televizní show jsou podobní svým postavám, takže se nám děje často podobné, jako v show. Nemyslím, že bych se v životě nesetkala s nikým, který je jako oni. Každý je originál.
In.: "A jaká je vaše oblíbená epizoda?"
VJ: U všeho jsme si užili spoustu legrace, ale já bych řekla "Locked Up", protože jsme se dostali na natáčení, když jsme byli všichni ve vězení, a měli jsme na sobě to charakteristické oranžové. Odtamtud je moje oblíbená píseň "I Want You Back". Strávili jsme tam opravdu skvělý čas, spousta legrace.
In.: "Jaká je vaše oblíbená věc, kterou děláte, když nenatáčíte?"
VJ: Chodíme do Zeleného pokoje, což je místnost, kde jsou většinou všichni. Je tam jídlo, X-box, velká plazmová televize. A dělám od všeho trochu.
In.: "Máte nějaké další talenty kromě zpívání?"
VJ: Ne, to rozhodně ne! Co ještě bych dělala? No, vlastně hraju taky v show. Tanec je můj koníček. Neřekla bych, že jsem fenomenální tanečnice, ale prý mám rytmus a hlavně mě to baví. Jsem docela pozorná, takže během 10 minut můžu získat spoustu nových zkušeností. Tak bacha na mě!
In.: "Jaká je nejlepší věc na tom být slavná a která nejhorší?"
VJ: Nejlepší věc? Já nevím. Nepřemýšlím o tom jako že jsem slavná, ale těžko se mi to ignoruje. Jsem Victoria Justice - myslím, že holka jako každá jiná. Vyrůstala jsem na Floridě se svou rodinu. Jsem ráda v show někdo, ale doma s přáteli zase chci být úplně jako kdyby mě znalo jen pár lidí. Považuji to jako součást mého života, je to moje práce, a je mi jedno, jestli mě zná deset nebo tisíc lidí. Pro mě je důležité, že to chci dělat a jsem vděčná těm, kteří mě podporují. Takže mě vlastně nikdy nenapadlo, jaké to má výhody a nevýhody. Samozřejmě si ráda zacestuji, což musím pořád,když natáčíme pokaždé jinde. Sice se mi někdy stýská, ale pak na pódiu to ze mě spadne a vidím davy lidí, kteří mi fandí a těší se, až jim zazpívám. To mě nabíjí energií. Cítím se tak živá, jako nikdy. Možná je na tom špatné to, že někdy pracuji hodně a jsem pak unavená, nemám dostatek spánku a je pak těžké se soustředit, ale rozhodně si nemůžu stěžovat.

- victoriajusticedaily.com / translated by daily-victoriajustice.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
© 2012-2013 | Daily-VictoriaJustice
| your daily czech source for amazing actress, singer and model Victoria Justice |


FANCLUBS