Exclusive Interview for Seventeen

7. února 2012 v 17:53 | Lamia Le Morte |  » Multimedia » Interviews
Není tajemstvím, že jsme velcí fanoušci Victorie Justice tady v Seventeen studiu. Je temperamentní, zábavná, inteligentní - a nezapomeňte - velmi talentovaná.

17: Jaká je tvoje oblíbená píseň na soundtracku Victorious.
Victoria Justice: Rozhoduju se mezi "Freak the Freak Out" a "Best Friend's Brother", což je píseň, kterou jsem napsala pro show.
17: Jaký příběh se skrývá za "Best Friend's Brother" - zamilovala jsi se někdy do kamarádova bratra?
VJ: Když mi bylo asi 14, v 8. třídě jsem byla zamilovaná do bratra mého nejlepšího přítele. Byl o dva roky starší než já. Byla to jedna z těch věcí, kde bych šla do jejich domu a všichni bychom hráli Halo 2 a šli plavat do bazénu a takovéhle věci. Myslím, že jsme měli tak nějak oba pro sebe slaboat, ale nikdy to nikam nedošlo. Kdyby ano, bylo by to vážně divné. Nikdy bych asi neriskovala moje přátelství, abych mohla randit s jeho bratrem. Přátelství je vždy důležitější.
17. Jsi někdy nervózní před představením?
VJ: Určitě jsem ještě trochu nervózní a vystresovaná. Je hodně tlaku na děj na jevišti před všemi těmi lidmi. Je to opravdu šílené, protože jakmile jsem na pódiu před davem, všechno jde pryč a jediné, co mě zajímá a baví, je bavit publikum a ujistit se, že prožívají skvělý čas.
17: Co děláš, než vejdeš na pódium, abys uklidnila své nervy?
VJ: Líbí se mi jen tak odpočívat a sbírat své myšlenky, šetřit energii na pódium. Když se konečně dostanu na pódium, mám pak výbuch energie. V zákulisí hodně dýchám a jsem tichá, ale pak se snažím ze sebe vydat to nejlepší.

- seventeen.com / translated by daily-victoriajustice.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
© 2012-2013 | Daily-VictoriaJustice
| your daily czech source for amazing actress, singer and model Victoria Justice |


FANCLUBS