» Biography

5. února 2012 v 11:30 | Lamia Le Morte
Victoria Justice je americká herečka a zpěvačka. Nejlépe ji můžete znát z role Tori Vegy v komickém seriálu Victorious, či jako Lolu Martinez na Nickelodeon v Zoey 101.
Victoria se narodila 19. února 1993 v Hollywoodu, Floridě Sereně a Zackovi Justiceovým. Je Puerto Ricanského původu z matčiny strany a irském po otci. Její rodina se přistěhovala z Hollywoodu na Floridu, Do Los Angeles, když bylo Vicky 11 let, aby se mohla věnovat herectví. Má nevlastního otce jménem Mark.
Justice hrála v několika televizních seriálech jako host, včetně Gilmorových děvčat a Everwoodu. Hrála "Rebeccu" v Sladkém životě Zacka a Codyho v epizodě "The Fairest of Them All". Měla role ve filmech Mary, When Do We Eat?, Silver Bells, The Garden, a Unknown.
Její první hlavní role přišla v roce 2005 v seriálu Zoey 101. Její role (Lola Martinez) byla energická odchozí herečka, která se nakonec stane nejlepší přítelkyní s jinými studenty, Zoey Brooks (Jamie Lynn Spears), Nicole Bristow (Alexa Nikolas) a Quinn Pensky (Erin Sanders). V roce 2009 hrála Victoria Tammi Dyson v filmu Spectacular!. Také měla podpůrnou roli v celovečerním filmu, The Kings of Appletown, kde hráli také Dylan a Cole Sprouse. V roce 2009 hrála hostovní roli na The Naked Brothers Band v epitodě "iCarly iFight Shelby Marx" a True Jackson, Vp. V roce 2010 se Justice objevila v jedné epizodě The Troop.
Orlando Sentinel ohlásil v srpnu 2008, že Victoria podepsala smlouvu s talentovou stanicí Nickelodeon. Série Victorious se koná okolo divadelního umění na střední škole a točí se kolem postavy Tori Vegy, když sleduje její pěveckou kariéru. Premiéru, konanou 27. března 2010 sleduje na 5,7 milionů diváků, což je nejvýše ohodnocená premiéra v historii seriálů/sitcomů. Justice také hrála v roce 2010 v filmu The Boy Who Cried Werewolf, kde hrála Jordan Sands, dívku, která se přemění ve vlkodlaka po jejím nastěhování na strašidelný zámek.
V rozhovoru pro Associated Press uvedla, že vychází s albem, ale chce to svůj čas, spíše než spěchat si nechává záležet na psaní písní v albu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
© 2012-2013 | Daily-VictoriaJustice
| your daily czech source for amazing actress, singer and model Victoria Justice |


FANCLUBS